Balcony talks з Айтен Новрузовою: Коли на вулиці комфортно, як вдома

/ новини

В ритмі сучасного міста часом не вистачає паузи на кілька хвилин, щоб подумати, озирнутися навкруги, зловити промінчик сонця та випити лимонаду, не поспішаючи. Ми вигадали свій рецепт – беремо частинку домашнього комфорту у вигляді піжам та домашнього одягу і йдемо гуляти. Щоб бути впевненими, що це не наша божевільна любов до бренду змушує нас ходити на вулицю в піжамах, ми запросили на прогулянку розумну, стильну та красиву дівчину – Айтен Новрузову.

Вона придумала вуличні образи з нашого домашнього одягу, і ми пішли гуляти вуличками Києва. Айтен встигла нам розказати, як це працювати з найкрасивішими дівчатами України (прим. вона маркетинг-менеджер конкурсу «Міс Україна»), як вести блог про стиль, зніматися в рекламі і при цьому встигати жити.

У кімоно я б зібралась в уікенд на пікнік, щоб полежати з книжкою десь у лісі чи біля озера, або, наприклад, зранку вдягнулась би так та пішла на йогу, а потім на сніданок з подругами.

Розкажи про кожен образ, як ти себе почувала
і куди в такому можна піти?

Усі образи загалом дуже універсальні для мене та мого стилю життя. В кімоно я б зібралась в уікенд на пікнік, щоб полежати з книжкою десь у лісі чи біля озера, або, наприклад, зранку вдягнулась би так та пішла на йогу, а потім на сніданок з подругами. У зеленій піжамі я б точно відправилась на пляж засмагати. Тканина дуже легка та тонка, тож я точно буду почуватися комфортно. В Одесу я цей комплект точно візьму з собою. Довгий халат у мене асоціюється з самим справжнім гедонізмом та стилем бохо шик, який був притаманний 70-м рокам. Для натхнення подивіться кліп Jamiroquai - Seven Days In Sunny June. До цього халату я також вбрала черевики на підборах. Наприклад, бежеві – це дуже вдалий прийом, та взяла солом’яну сумку shopper. Смугаста сукня з льону – це дуже крутий варіант для вечірки десь на відпочинку. Цей образ я доповнила яскравими червоними босоніжками на підборах та окулярами-авіаторами з жовтим склом. Білу сукню-майку круто доповнити курткою чи сорочкою в чоловічому стилі з деніму. Як оригінальний елемент я зав’язала на шиї хустинку-бандану. Образ готовий і можна вирушати у подорож чи на якийсь музичний фестиваль. Класичний чорний халат, я впевнена, вдягла б сама Холі Голайтлі, відправляючись на сніданок у Тіффані, якщо б вона жила у наші часи.

Довгий халат у мене асоціюється з самим справжнім гедонізмом та стилем бохо шик, який був притаманний 70-м рокам. До цього халату я вбрала черевики на підборах, солом’яну сумку shopper bag.

Як ти себе почувала в піжамі, нічній сорочці
та халаті на вулиці?

Дуже легко та впевнено. Речі виповнені з натуральних матеріалів – льону та бавовни. Нікому і в голову не прийшло, що це одяг, який був створений в першу чергу для дому. Усі ці речі просто заграли по-іншому завдяки аксесуарам.

У зеленій піжамі я б точно відправилась на пляж засмагати. Тканина дуже легка та тонка, тож я точно буду почуватися себе комфортно. Тому в Одесу я цей комплект точно візьму.

Розкажи, як з твоїм ритмом тобі вдається лишатися оптимістом і зберігати здорове ставлення до всього?

В першу чергу, треба мислити позитивно, розуміти, для чого ти усе робиш. Треба бути з собою чесним та відповісти на питання “Чи я щаслива саме зараз і тут?”. Такий ритм дуже підходить моєму темпераменту. Я дуже активна і мені подобається поєднувати декілька справ одночасно. Останнім часом я стала приділяти час своєму здоров’ю та відпочинку. З’явився спорт та правильне харчування.

Працювати з найкрасивішими дівчатами України точно цікаво і не дуже легко, розкажи, що тобі допомагає досягати результатів в роботі?

Мені пощастило, я працюю над крутим та небанальним проектом. Ви ж згодні, що це звучить незвично: “Я працюю у Міс Україна”. Завдяки цій роботі я кожен день знайомлюсь з великою кількістю людей та професіоналів, серед яких не тільки дівчата Але найцікавіше – це підготовка до фіналу конкурсу. Це буде просто фантастично. На жаль, не можу поділитися концепцією, але це буде вражаюче.

Смугаста сукня з льону – це дуже крутий варіант для вечірки десь на відпочинку. Цей образ я доповнила яскравими червоними босоніжками на підборах та окулярами-авіаторами з жовтим склом.

Ти на роботі і ти вдома – така сама чи різна?

Загалом моя сутність – це константа. Я дуже відкрита, енергійна та весела. Але іноді вдома мені хочеться просто помовчати та побути наодинці. Моє флегмо альтер его іноді з’являється.

Твій блог – це поклик душі, свій бізнес чи хобі?

Це моє хобі. Можливо, колись це переросте в щось більш грандіозне та більше, ніж блог. Подивимось.

Що для тебе комфорт? Комфорт в житті, роботі та домі різний?

Комфорт для будь-якої людини – це та зона, де вона себе почуває в безпеці, затишно і все йде по її правилам. Я дуже не люблю, коли на мене тиснуть чи я відчуваю, що у людини діаметрально протилежні погляди, які в мене викликають тільки тремор та гнів. Якщо казати про фізичний комфорт, то тут все банально. Я візуал. Навкруги повинно бути усе красиво та затишно.

Розкажи, як підбираєш образи на роботу?
Що для тебе стає вирішальним фактором?

Мій вирішальний фактор – це мій настрій. Рідше це погода за вікном. Іноді я можу спізнитися на роботу, бо не знаю, що вдягнути. Можу так простояти біля шафи заціплена більше 15 хвилин. В цей момент мій хлопець намагається мене не чіпати, бо я знервована дуже.

Білу сукню-майку круто доповнити курткою чи сорочкою в чоловічому стилі з деніму. Як оригінальний елемент я зав’язала на шиї хустинку бандану. Образ готовий і можна вирушати у подорож чи на якийсь музичний фестиваль.

Чи так само ретельно підбираєш домашній одяг?

Підбір домашного одягу не викликає такого стресу, як робочий. Це вже якось легше. Мені подобається усе з натуральних тканин, більш вільних силуетів. Але я вдома все одно залишаюся дівчиною, якій хочеться подобатися своєму хлопцю. Тому це все одно щось стильне. Вдома я ходжу у Balcony.

Чим ти займаєшся перед сном?

Перед сном я перевіряю свою роботу. Або читаю книжку чи дивлюсь фільм. Це допомагає переключитися та загалом якось збагачує культурно та духовно. Я взагалі кіноман. Можу навіть у кіно піти сама. Чи за ніч подивитись весь сезон серіалу, а потім прийти на роботу з червоними очима. Так, я доросла, але що поробиш.

Як ти можеш описати свій ідеальний день?

Мій ідеальний день – коли ввечері розумію, що прожила його наповну. Неважливо, чи я працювала, чи проводила час з коханою людиною та сім’єю. Важливо внутрішнє відчуття життя.

Класичний чорний халат, я впевнена, вдягла б сама Холі Голайтлі, відправляючись на сніданок з Тіффані, якщо б вона жила у наші часи.


BalconyGarment

Спеціальна пропозиція