Чорно-біла сміливість у новій колекції B&W Home Couture

/ новини


Balcony починає весну з експерименту і представляє нову капсульну колекцію B&W Home Couture, створену у кращих традиціях street style. Але про все по порядку. Випускати весняну колекцію у чорних кольорах вже стало своєрідною традицією бренду: минулого року нами була презентована total-black лінійка Black At Home. Цьогоріч у головній ролі – чорно-біла капсулка, що несе в собі витончену інтелектуальність та своєрідний виклик. Це не просто банальний «піжамний стиль», це – прояв характеру.«Ми поєднали вуличний шик, елегантність чорного та білого кольорів разом із розслабленим піжамним силуетом та комфортом. Тому нова колекція для нас – неабиякий експеримент, адже більшість моделей створено для повсякденного, а не лише домашнього гардеробу», – розповідає засновниця бренду Катерина Бойко.
В основі чорно-білої капсули лежить ідея стирання меж між домашнім та повсякденним одягом. Світ рухається до простоти і комфорту, тому тенденція одягати піжами в якості щоденного вбрання цілком логічна. Вільні форми у поєднанні з вкороченими пропорціями створюють модні силуети комплектів, а крупні горохи, поєднання смужки та мережива роблять одяг трохи зухвалим. Універсальності та міського шику додає чорний колір у поєднанні з білим кантом.
Вже традиційно для Balcony лінійка виконана по принципу конструктора – всі речі у ній можна легко комбінувати між собою та одягати на різні випадки. Так, чорний костюм у великий білий горох – принт, що давно став класикою світової моди – чудово виглядатиме як вдома, так і на прогулянці. Лляний набір в широку смужку буде доречним як на зустрічі в кафе, так і під час подорожі. А халат-накидка у парі з кюлотами доводить, що вишукані речі можуть бути ще й неймовірно зручними. Комфорт перед усім – ось що робить сучасні модні тренди такими актуальними і співзвучними з філософією Balcony.

Поціновувачі лаконічного стилю також знайдуть у новій лінійці базові футболки чорного та білого кольорів для створення ще більшої кількості нових образів. А для тих, хто вважає, що весна повинна бути у кольорі, Balcony готує нову колекцію, яка вийде одразу після чорно-білої капсули і включатиме традиційний для бренду асортимент – легкі піжами, халати, домашні набори ніжних відтінків.


Лукбук колекції: balconygarment.com/collections/bw-24
Замовити: balconygarment.com/catalog/domashnij-odyag-5


BalconyGarment

Спеціальна пропозиція