ЗА ЛАШТУНКАМИ: ЯК СТВОРЮЄТЬСЯ КОЛЕКЦІЯ

/ новини
В цьому пості ми хочемо провести вас за лаштунки нашого виробництва та поділитися тим, що відбується до того, як наші вироби потрапляють в магазин - ми покажемо, як створюється колекція. Найчастіше це довгий та тернистий шлях, який займає декілька місяців підготовки і містить в собі багато челенджів на кожному з етапів.

Читайте історію, як піжама проходить шлях від ідеї до готового довершеного виробу, який висить в магазині.

Цієї весни Balcony готує одразу дві колекції!
Перша - це експериментальна чорно-біла капсульна колекція. Окрім звичних піжам та сорочок, у ній будуть представлені харизматичні вуличні моделі з принтами в смужку та горох. Наступна колекція буде натхненна Азією. Бахрома, пейслійський візерунок, волани, барвисті кольори.
b&w collection
B&W Collecton Preview
Asia collection
Asia Collection Preview

Які етапи створення колекції? Спочатку ми формуємо moodboard колекції та збираємо референси. Надихаємося, продумуємо загальну концепцію колекції - кольорову гаму, настрій, характер.
Далі дизайнер готує ескізи, складаємо дизайн-матрицю, визначаємося з тканинами, шукаємо постачальників, підбираємо фурнітуру.
Наступний етап - це розробка моделей, конструювання лекал та відшив зразків.

Відшиті взірці тестуються на вдалість посадки, якість тканини після прання та в ході носіння. Робляться фінальні правки - і модель готова до запуску! Віддаємо модель в тираж.

Паралельно з цим знімаємо лукбук та фото для каталогу на сайт, про що окремо розповімо у наступному пості.

BalconyGarment

Спеціальна пропозиція