Каталог

Відгуки

Maryana / 17.11.2017

Велике дякую!!!!!!Balcony це любов❤️ Дуже все оперативно!Упаковано з любовю.Якість просто космос.Я залишилася дуже задоволеною.Буду рекомендувати подругам!!!!!!!!!

Анастасия / 13.11.2017

Почалося все з новорічного подарунку піжами, а закінчилося тим, що сьогодні вся моя сім’я виключно в піжамах від Balcony. І це ми ще до літньої колекції не підібралися! Якість, краса - це все про Вас! Безмежно вдячні за створення бренду і такої гарної продукції.

Наталія / 29.10.2017

Дивовижний персонал! Поки що покупка в balcony - це був мій найкращий досвід серед українських брендів. Один з двох моїх фаворитів серед українських брендів в плані відношення до клієнта і роботи з клієнтами, а це не менш важливо для покупця, ніж сама якість речей, яка в balcony теж не поступається. Красиві і якісні речі, в які дуже просто закохатися. Ну, і неймовірно красивий, оригінальниі і затишний магазин. Бренд, в якого дійсно хочеться купувати.

Марина / 21.10.2017

Мягкие, тёплые пижамки из велюра. Купили больше года назад. Качество на высоте. Спасибо за удовольствие :) Девочки , а есть планы на велюровые ночные сорочки ?

Катерина / 09.09.2017

Тепло і зручно, дякую!

Маргарита / 05.09.2017

Не могла дочекатися замовлення(хоча насправді прийшло через день!:) так сильно хотілося одягти! До того ж я довго обирала купальник серед тих, що представленні відчизняними виробниками і зупинилась тут, у белконі, тому що вони вже працюють кілька років поспіль, а отже мабт досвід і розвиваються. Тож дійсно - лаконічний і водночас приємний дизайн. Свіжий дизайн, без зайвого, витончений...усе!

Вероника / 01.09.2017

Дуже сподобався дизайн речей. Обовязково щось замовлю

Залишити відгук

Оцінка магазину